17 квітня в Донецькій ОДА відбулась зустріч голови Донецької облдержадміністрації Олександра Куця, першого заступника голови ОДА Євгена Вілінського та керівників структурних підрозділів з делегацією США, очолюваною старшим радником Надзвичайного і Повноважного Посла США в Україні з питань американської допомоги, Координатором програм американської державної допомоги Україні Джозефом Пеннінгтоном.
Під час заходу обговорили питання координації та співпраці, а саме обговорення координації з боку США програм екстреної та більш довготермінової допомоги на Донеччині, співпраці з МінТОТ. Оцінили поточні потреби області, з’ясували, які послуги надаються для українських громадян на тимчасово окупованих територіях.
Акцентували на реформах в Донецькій області, економічній трансформації в регіоні. Відзначили допомогу USAID у просуванні інклюзивного бачення економічного відновлення. Виділили найбільш важливі сектори та галузі в майбутньому для розвитку Донецької області та визначили роль у цій трансформації різних міст регіону, зокрема Маріуполя та Краматорська.
Керівник Донецької обласної військово-цивільної адміністрації Олександр Куць зазначив, що за п’ять років попри війну та окупацію частини області, Донеччина суттєво просунулася в питаннях розбудови та оновлення інфраструктури. На її території успішно реалізується програма підтримки малого і середнього бізнесу, впроваджуються загальнодержавні реформи, зокрема освіти й медицини.
«Найближчим часом наші зусилля ми би хотіли зосередити на покращенні транспортного сполучення - ремонті й побудові доріг, розвитку залізничного та авіатранспорту», – підкреслив очільник області.
Перший заступник голови Донецької облдержадміністрації Євген Вілінський зауважив на тому, що найважливішою задачею області є інвестиція в людський капітал.
«Проблема депопуляції є чи не найкритичнішою для Донеччини і має довготерміновий вплив на розвиток регіону», – підкреслив Євген Вілінський.
Під час зустрічі домовилися координувати зусилля міжнародних організацій, органів місцевого самоврядування, обласної та державної влади для ефективнішого впровадження реформ і програм.
![](/storage/app/thumbnails/e0f/c70/e86/DSC_0299_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/21c/63e/5e5/DSC_0285_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/e46/66f/e4c/DSC_0297_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/4d6/821/523/DSC_0294_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/85d/f9c/c74/DSC_0291_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/1c8/471/6a0/DSC_0298_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/7d1/e14/4c8/DSC_0306_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/be8/6ad/b2f/DSC_0313_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/0a9/f47/a2d/DSC_0310_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/9a8/d9c/803/DSC_0307_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/1c4/e79/485/DSC_0308_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/8c1/386/e4a/DSC_0319_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/2fc/b38/7f5/DSC_0323_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/cdf/919/854/DSC_0324_820x360.jpg)