Навчання правил безпеки дітей є важливим елементом їх виховання. Для малечі корисно, коли процес засвоєння правил проходить у незвичній ігровій формі: за таких умов діти краще сприймають інформацію і надовго її запам’ятовують.
Саме з цією метою, рятувальники 45-ої Державної пожежно-рятувальної частини Головного управління ДСНС України у Донецькій області спільно з адміністрацією ТРЦ “АСТРОН” організували та провели для дітлахів пізнавальні змагання у парку розваг City Smile м. Дружківка.
На початку зустрічі рятувальники, розповіли дітям, що саме потрібно робити, коли сталася пожежа, і яких заходів слід вжити, щоб не допустити виникнення вогню. Зокрема, рятувальники розказали, що малечі заборонено гратися сірниками, а коли сталася пожежа слід негайно повідомити про неї за номером «101». Далі хлопчики та дівчата закріплювали здобуті знання, взявши участь у пожежній естафеті. Поділившись на дві команди, ліквідовували умовну пожежу, заливали «вогонь» водою, рятували від пожежі у лісі звірят. Наприкінці заходу діти подякували рятувальникам за проведений захід та пообіцяли дотримуватися правил пожежної безпеки.
![](/storage/app/thumbnails/8cf/513/4fd/1_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/c99/924/438/2_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/a01/941/bda/3_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/1ce/6ab/899/4_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/6f3/5eb/0a8/5_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/4e1/cf3/1db/6_820x360.jpg)