У школах та бібліотеках міста пройшли тематичні уроки, виховні години, лекції та бесіди. У читальному залі бібліотеки Чехова відбулася година пам'яті «Вічна слава безсмертю хоробрих». Цей захід був присвячений вшануванню пам’яті героїв Небесної Сотні. Всі присутні мали змогу переглянути одну з частин документального фільму «Зима, що нас змінила» про події, що відбувалися на Євромайдані під час Революції гідності. Хвилиною мовчання присутні на заході пам’янули загиблих людей. Проходили бесіди зі студентською молоддю, присвячені Героям Небесної Сотні. Під час зустрічі демонструвались архівні відеоматеріали, декламувались вірші учасників Майдану тощо. На безкоштовних курсах української мови у міській бібліотеці ім. Чехова за участю наукових співробітників музею відбулася дискусійна зустріч. В усіх бібліотеках міста працювали виставки, а саме: виставка-пам’ять “Вони пройшли крізь вогонь і зброю”, виставка-вшанування “А сотня відлетіла в небеса”, виставка-пам’ять “На варті наших душ Небесна Сотня”, виставка-реквієм “Хто вмирає в боротьбі у серцях живе навіки”. Також проведені читання книги М. Рудневича “Я з небесної сотні”, під час яких присутні полинули у короткий екскурс в історію Революції Гідності, де відбулися трагічні події, які перевернули життя кожного громадянина України.
У загальноосвітніх закладах міста з залученням як учнів, так і батьків проведені зустрічі з воїнами АТО «Небесна Сотня. На сторожі гідності», учні мали змогу ознайомитись з основними подіями Революції Гідності та вшанувати пам’ять Героїв Небесної Сотні. Також у навчальних закладах відбулися інформаційні лінійки «Україна: спільна відповідальність за майбутнє» та години спілкування «Герої не вмирають», «Вони помирали, щоб жила Україна», круглий стіл «Подвиг учасників Революції Гідності» та усний журнал «Небесна Сотня: історія безстрашних», перегляд фільм «Сильніше ніж зброя», тематична книжкова виставка та виставка фотоматеріалів «Революція Гідності», уроки гідності та патріотизму «Їх прийняло небо, лишивши списки…».
Заклади культури міста Дружківки теж не залишились осторонь від вшанування цієї події. Постійно діюча експозиція Дружківського історико-художнього музею доповнилася новими музейними предметами та інформацією на тему «Дружківка та дружківчани під час АТО». Релігійним організаціям міста були проведені молебни. Тож, кожен небайдужий мешканець нашого міста мав можливість торкнутися до пам'яті про ті доленосні події та віддати данину тим, хто навічно пішов від нас.