портал в режимі тестування та наповнення
  • A-
    A+
або
Слідкуйте за нами в соц.мережах:

У дистанційному форматі на Донеччині проведуть гастрофестиваль «Паска-Fest»

Опубліковано 04 березня 2026 року, 14:40 , Департамент освіти і науки облдержадміністрації

Афіша гастрофестиваль великодньої випічки «Паска-Fest»

Донецький Палац молоді «Юність» запрошує здобувачів освіти та педагогів закладів середньої, позашкільної, професійної та вищої освіти долучитися до онлайн-гастрофестивалю великодньої випічки «Паска-Fest», який проходитиме з 16 березня по 9 квітня 2026 року у дистанційному форматі.

Номінації:

  • «Класична паска: смак традиції» (автентика, рецепти від бабусь, правильна технологія і повага до класики).
  • «Сімейна традиція: готуємо разом» (про спільну кухню, тепло рук і передачу традицій між поколіннями).
  • «Великодня арт-паска» (декор, символи, майстерність – від класики до сучасного мистецтва).
  • «Креативний експеримент» (сміливо, нестандартно, по-новому, класика, яка не боїться змін).

Вікові категорії

I – 11-15 років

II – 16-21 рік

III – 21-35 років

IV – змішана (родинні/колективні роботи)

V – Педагоги

Заявки та конкурсні роботи надсилаються на електронну адресу Палацу [email protected]  до 23 березня 2026 року з позначкою «Паска-Fest».

Онлайн-голосування за «Приз глядацьких симпатій» триватиме з 30 березня по 5 квітня на сайті Палацу https://yunist.org.ua

З детальними умовами участі у Конкурсі можна ознайомитися за QR-кодом, розміщеним на афіші.

Печи. Знімай. Твори. Ділись. «Паска-Fest» – там, де традиція має майбутнє.