Донецький академічний обласний драматичний театр (м. Маріуполь) презентував у Краматорську виставу "Шлях додому", яка розповідає про життя громадян України в умовах тимчасової окупації.
Автор п'єси "Шлях додому" Ігор Тур привітав глядачів та розповів про твір. "Ця п'єса про любов і ненависть, про любов і зраду. Головна ідея твору у тому, що ми усі різні, але Батьківщина у нас одна",- сказав він.
Ознайомився з виставою і голова облдержадміністрації, керівник обласної військово-цивільної адміністрації Павло Кириленко.
"Шість років триває російсько-українська війна на нашій рідній землі. І не тільки військові та політичні кроки, але й мистецтво, такі вистави, наближають нас до повернення додому, до вільного українського Донецька. Я розумію, наскільки важко перебувати більшості патріотично налаштованих громадян у таких важких умовах, умовах окупації. Я висловлюю слова щирої подяки Головному управлінню Національної поліції Донецької області в особі Миколи Семенишина, колективу Донецького обласного драматичного театру за організацію цієї вистави. Я схиляю голову перед вдовами та матерями загиблих воїнів АТО, які віддали найдорожче, безцінне - своє життя - за те, щоб ми мали можливість спокійно працювати в вільній Україні. Наш святий обов'язок - пам'ятати їх і розуміти, що вони живі доти, доки живе пам'ять про них", - наголосив Павло Кириленко.
Перед початком вистави голова Донецької ОДА вручив квіти матерям загиблих бійців.
Нагадаємо, вистава "Шлях додому" організована та проводиться за підтримки ГУ НП у Донецькій області. Виступи театру вже пройшли у Маріуполі та ряді населених пунктів, наближених до лінії розмежування.
![](/storage/app/thumbnails/903/763/41e/119042845_791488578266898_4131979469817662397_o_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/815/7a2/c19/119072736_791488314933591_5225440426308139621_o_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/a2c/12c/5c9/119067620_791488401600249_5243674418233851610_o_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/33d/b16/d96/118944198_791488388266917_6709886216745851373_o_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/4cc/299/bdd/119060831_791488574933565_1549636399701912125_o_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/420/7b9/653/119048889_791488321600257_9091585836929002185_o_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/eaf/dfd/527/119060707_791488638266892_4607970441508820692_o_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/cfa/70f/16e/119066035_791488651600224_4939025975281100963_o_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/3e1/4c7/bd1/119069803_791488318266924_7316214619133226254_o_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/3ef/5f6/e0e/119055727_791488491600240_8370524987050361600_o_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/144/e64/0dd/119056082_791488661600223_4489529599831849006_o_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/cd0/d72/7d9/119076815_791488738266882_1831014091286883925_o_820x360.jpg)