10 травня в Краматорську проходить Всеукраїнська акція «Від міста до міста». Мета її полягає в тому, щоб зібрати прапори з побажаннями миру від жителів всієї України. Організаторами виступили представники батальйону «Айдар». Збирати прапори з підписами вони почали з 2014 року ще на Майдані, з того часу акція «Від міста до міста» об’їхала майже всю країну. На площі Миру прапори України на військових частин ЗСУ вивісили в рядок, де кожен небайдужий зміг написати своє побажання. Заступник голови облдержадміністрації Ігор Стокоз також приєднався до акції, залишив свій запис на одному з військових прапорів та подякував організаторам.
11 травня акція пройде в Дружківці, а 12 травня прапори завітають у Добропілля.
13 травня – Покровськ; 14 травня – Родинське; 15 травня – Мирноград; 16 травня – Новогродівка; 17 травня – Селидове; 18 травня – Мар’їнка; 19 травня – Красногорівка; 20 травня – Курахове; 21 травня – Гірняк; 22 травня – Українськ; 23 травня – Авдіївка; 24 травня – Торецьк; 25 травня – Залізне; 26 травня – Костянтинівка; 27 травня – Маріуполь; 28 травня – Волноваха; 29 травня – Вугледар.
Департамент інформаційної та внутрішньої політики облдержадміністрації