портал в режимі тестування та наповнення
0-800-507-506, 0954633565
Гаряча лінія
  • A-
    A+
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

У Краматорську пройшов фінал конкурсу "Краса без обмежень" та "Мужність без обмежень"

Опубліковано 18 серпня 2021 року, 20:10

Фінал конкурсу для дівчат та чоловіків з інвалідністю "Краса без обмежень" та "Мужність без обмежень", який проводиться у Донецькій області в межах проєкту "Світ без обмежень", відбувся сьогодні у Краматорську. 

Цього року Донецька область приймає учасників та учасниць з одинадцяти областей.

Основною метою заходу є привернення уваги суспільства до проблем, з якими стикаються люди з інвалідністю, розкриття їх внутрішнього світу, довести всім, що інвалідність - не перешкода для повноцінного життя. 

Заступник голови Донецької ОДА Юлія Костюніна привітала учасників конкурсу та зазначила, що безбар'єрність – основний вектор, який наразі крокує країною. Перша леді України Олена Зеленська виступає за те, щоб безбар’єрність стала державною політикою та новою суспільною нормою. 

Цьогоріч вже вдесяте відбувається цей конкурс, який був започаткований в 2009 році саме Донецькою ОДА  спільно з ГО «Донецька обласна організація Всеукраїнської організації союз осіб з інвалідністю України» та Державною реабілітаційною установою «Центр комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю «Донбас» і набув всеукраїнського статусу.

«Ви дійсно переможці, бо найголовніша перемога – це перемога над собою. Ми розуміємо, як важливо вірити у свої сили, докладати спільних зусиль для розвитку безбар'єрності, створення однакових умов доступності. «Краса без обмежень» - це конкурс, який дає потужний поштовх розвитку, а іноді навіть змінює долі. Ми знаємо, що завдяки цьому конкурсу у багатьох відбувся розвиток у кар'єрі, створилася не одна подружня пара і народилися діти», - наголосила Юлія Костюніна. 

Щорічні заходи для осіб з інвалідністю перетворились з розважальних заходів в заходи, де знаходять розв’язання проблем осіб з інвалідністю, будують цілий світ без обмежень. Фінал фестивалю сімейних пар з інвалідністю "Світ без обмежень" відбудеться 20 серпня у м. Сєвєродонецьк Луганської області. 

Фестиваль організовано за фінансової підтримки урядів Данії, Швеції та Швейцарії в рамках програми ООН із відновлення та розбудови миру.