В рамках щорічної міжнародної акції «16 днів проти насильства» Простір підтримки Благодійного фонду «Карітас Краматорськ» 7 грудня у м. Краматорськ відбулася прем’єра документальної постанови «Внутрішня сила»
Цей документальний театральний твір створено на основі реальних подій з життя українців, які пережили травмуючий досвід домашнього насильства в різних його проявах. Історії взяті з форумів, з судових матеріалів, з особистих розмов.
Перед глядачами розкрито реалістичні кейси фізичного, психологічного, економічного, сексуального насильства по відношенню до дітей, літніх людей, жінок, чоловіків. За сценарієм вистави 7 героїв з числа бенефеціарів-волонтерів Простору підтримки представили на сцені 7 історій, які засновані на реальних фактах.
Створюючи цю постанову автор прагнув показати можливості сучасного театру як осередку громадської активності та мистецького інструменту побудови діалогу в суспільстві для вирішення актуальних проблем громади, в тому числі - проблеми протидії насильству. Вистава ініціює публічну дискусію на тему прав людини, насильства за гендерною ознакою та сприятиме формуванню нульової толерантності до домашнього насильства.
![](/storage/app/thumbnails/acb/ff2/0e5/5c0e35e59d278520137002_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/1eb/663/0c6/5c0e35e93623d278665784_820x360.jpg)