22 листопада в Краматорську відбувся форум «Громадянське суспільство Донеччини», на якому були представлені механізми зміцнення довіри в громадах, досягнення соціальних змін, вміння працювати в командах.
Зокрема, акцентували увагу на темі впливу прозорості органів публічної влади на громадське суспільство та інвестиційну сферу. Спікером з цього питання виступила директор департаменту інформаційної та внутрішньої політики Наталія Чукова.
За її словами, з ініціативи Донецької ОДА, а саме департаменту інформаційної та внутрішньої політики, проводиться цей форум.
«Ми вважаємо, що наприкінці кожного року необхідно підбивати підсумки спільної діяльності громадськості та влади. Нам є що показати, у нас є багато досліджень, які розповідають про розвиток громадянського суспільства, результати взаємодії між владою та мешканцями області, і про те, як ця взаємодія може впливати на інвестиційний клімат. Одним із найголовніших інструментів громадськості є контроль за грошима та раціональне використання коштів. Наше завдання полягає в систематизації роботи. Зараз існує 12 об’єднаних територіальних громад, дві з них створені в цьому році шляхом приєднання до міст обласного значення. Там вже функціонують громадські ради», – зазначила Наталія Чукова.
Також директор департаменту інформаційної та внутрішньої політики провела прес-конференцію, на якій відповіла на питання представників засобів масової інформації.
![](/storage/app/thumbnails/ba4/e0c/f01/DSC_0679_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/218/858/807/DSC_0639_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/286/e27/31a/DSC_0645_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/347/c6d/4e0/DSC_0670_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/c35/8ed/f32/DSC_0862_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/d9b/0e7/1e0/DSC_0690_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/c5f/993/70c/DSC_0665_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/52f/3de/df8/DSC_0946_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/1e5/1c5/7ac/DSC_0797_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/27a/6af/00d/DSC_0719_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/194/5ab/97e/DSC_0927_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/5a4/48b/81f/DSC_0842_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/e4f/2da/392/DSC_0642_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/5ec/26f/5b7/DSC_0651_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/5c5/461/de9/DSC_0929_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/39f/4ba/dc8/DSC_0969_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/90d/070/381/DSC_0775_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/cbe/763/7ab/DSC_0747_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/8e7/928/847/DSC_0864_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/e5e/a14/64e/DSC_0746_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/fac/0fa/efb/DSC_0940_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/e50/8a3/c5a/DSC_0966_820x360.jpg)