27 лютого у Палаці культури і техніки НКМЗ відбувся чемпіонат з черлідингу у Донецькій області серед учнів закладів професійної (професійно-технічної) освіти, студентів закладів фахової передвищої та вищої освіти, організований Донецьким обласним палацом молоді «Юність» за підтримки департаменту освіти і науки облдержадміністрації.
На заході були присутні почесні гості - офіцери Об’єднаного центру Цивільно-військового співробітництва м. Краматорськ та м. Бахмут.
У чемпіонаті взяли участь 12 команд з міст Бахмут, Краматорськ, Слов’янськ, Костянтинівка та Іллінівської об`єднаної територіальної громади (усього - близько 120 осіб), а у переповненій глядацькій залі їх активно підтримували вболівальники.
Змагання проходили у двох номінаціях: «Чир» та «Данс».
Усі учасники чемпіонату показали високий рівень підготовки, художню майстерність та цілісність танцювальних композицій.
Згідно з рішенням журі, переможцями визначено:
у номінації «Чир» - команди Краматорського вищого професійного училища та Костянтинівського медичного коледжу;
у номінації «Данс» - команду Костянтинівського медичного коледжу.
![](/storage/app/thumbnails/0d9/815/8aa/IMG_6739_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/143/ba5/6be/IMG_6598_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/c3d/0c9/422/IMG_6686_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/6cc/34e/0ae/IMG_6589_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/182/470/210/IMG_6619_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/19e/a36/1cd/IMG_6563_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/484/ad4/4c4/IMG_6559_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/535/537/516/IMG_6657_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/cd7/974/136/IMG_6681_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/91b/9fe/a4e/IMG_6618_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/5f6/199/fe1/IMG_6720_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/8a6/f3b/588/IMG_6696_820x360.jpg)