Мітинг-реквієм до Дня скорботи і вшанування пам’яті жертв війни відбувся у Краматорську сьогодні, 22 червня.
У заході взяли участь заступник голови Донецької обласної державної адміністрації Вадим Філашкін, начальник відділу морально-психологічного забезпечення – заступник Командувача Об'єднаних сил полковник Григорій Токар, представники ООС, Національної поліції, міської влади Краматорська.
Присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих під час німецько-радянської війни українців та поклали квіти до обеліска «Жертвам фашизму».
Нагадаємо, сьогодні в Україні вшановують пам'ять жертв війни. Пам'ятна дата була встановлена Указом Президента України від 17 листопада 2000 року №1245\2000 «Про День скорботи і вшанування пам'яті жертв війни в Україні». Щороку український народ вшановує світлу пам'ять мільйонів земляків, життя яких обірвала Друга світова війна.
![](/storage/app/thumbnails/e87/510/bec/DSC_0666_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/2e6/b7b/e2a/DSC_0603_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/585/f70/84e/DSC_0606_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/509/0e1/4d0/DSC_0593_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/a14/4fb/4b6/DSC_0580_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/06f/a58/5ce/DSC_0629_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/2e5/c7b/57e/DSC_0661_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/8c1/dca/82b/DSC_0655_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/280/260/de9/DSC_0657_820x360.jpg)