Зустріч у рамках проєкту «Ранкова кава з роботодавцями» відбулася у Краматорську сьогодні, 21 жовтня. Це вже друга зустріч з керівниками середнього та малого бізнесу міста.
«Проєкт дозволяє перейти на новий рівень співпраці з головним партнером – роботодавцем. Сьогодні служба зайнятості докладає максимум зусиль для того, щоб бути більш відкритішими, доступнішими та сучаснішими», – зазначила директор Донецької обласної служби зайнятості Валентина Рибалко.
Участь у заході взяв Краматорський міський голова Олександр Гончаренко. Міський голова поділився планами, щодо створення у місті індустріальних парків, розвитку об’єктів як соціальної, так і житлової інфраструктури. Олександр Гончаренко наголосив: «Наша мета – усіма силами затримати у місті молодь, створити такі умови, аби не від нас їхали, а навпаки, приїжджали до Краматорська».
![](/storage/app/thumbnails/8ab/35d/1df/2_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/14a/ab6/861/1_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/6f7/8a8/81f/3_820x360.jpg)