портал в режимі тестування та наповнення
  • A-
    A+
або
Слідкуйте за нами в соц.мережах:

У Кривому Розі відбулася зустріч з молодіжними лідерами Старомлинівської громади

Опубліковано 16 лютого 2026 року, 11:23 , Управління сім’ї, молоді та масових заходів національно-патріотичного виховання облдержадміністрації

Неформальна зустріч фахівців управління з молоддю громад
Представники управління сім'ї, молоді та масових заходів національно-патріотичного виховання облдержадміністрації уважно слухають про здобутки молоді
Лілія Золкіна вручає подарунки молоді Донеччини
Гра "Код Донеччини": подарунок молоді Старомлинівки від управління
Попередній слайд
Неформальна зустріч фахівців управління з молоддю громад Представники управління сім'ї, молоді та масових заходів національно-патріотичного виховання облдержадміністрації уважно слухають про здобутки молоді Лілія Золкіна вручає подарунки молоді Донеччини Гра "Код Донеччини": подарунок молоді Старомлинівки від управління
Наступний слайд
Неформальна зустріч фахівців управління з молоддю громад

У середині лютого фахівці управління сім’ї, молоді та масових заходів національно-патріотичного виховання облдержадміністрації зустрілися з молоддю Старомлинівської громади, яка тимчасово проживає у Кривому Розі. Попри виклики війни, релокацію та життя в нових умовах, молодь Донеччини залишається рушійною силою змін.

Зустріч відбулася на базі центру підтримки ВПО Волноваського району «Пліч-о-пліч», що став для донеччан справжнім «острівцем дому». Під час спілкування фахівці управління презентували обласні програми та можливості, які діють у регіоні. Особливу увагу приділили психологічній стійкості, важливості збереження зв’язку зі своїми рідними громадами, проєктній діяльності та утвердженню української національної та громадянської ідентичності.

Лілія Золкіна, начальниця управління сім’ї, молоді та масових заходів національно-патріотичного виховання облдержадміністрації, зауважила:

«Зустрічі такого формату є надзвичайно важливими, оскільки саме так ми можемо дізнатися про нагальні проблеми та заохотити молодих людей брати участь в обласних і всеукраїнських заходах. Молодь Старомлинівки дуже потужна й активна. Наразі ми працюємо над створенням майданчика взаємодії молоді в Кривому Розі, щоб вона продовжувала розвиватися та, найголовніше, не втрачала регіональну ідентичність».

Окрім цього, відбувся візит і до хабу «З Бахмутом у серці», де фахівці управління поспілкувалися з бахмутянами, які навіть на відстані зберігають міцний зв'язок із рідним містом. Цей простір став не просто точкою видачі допомоги, а справжнім центром згуртування: молодь та дорослі реалізували проєкт соціальної шафи, де кожен може отримати та надати допомогу у вигляді одягу.

Зустрічі завершилися неформальним спілкуванням, під час якого кожен мав змогу висловити власні пропозиції щодо майбутніх спільних проєктів. У результаті було намічено план подальшої співпраці: створення платформи взаємодії та підтримки молоді Донеччини в Кривому Розі, що стане стимулом розвитку їх потенціалу.

Неформальна зустріч фахівців управління з молоддю громад Представники управління сім'ї, молоді та масових заходів національно-патріотичного виховання облдержадміністрації уважно слухають про здобутки молоді Лілія Золкіна вручає подарунки молоді Донеччини Гра "Код Донеччини": подарунок молоді Старомлинівки від управління