29 листопада у Маріуполі на базі Донецького державного університету управління відбулася перша науково-практична конференція «Медіаосвіта як інструмент розвитку громадянського суспільства в Україні».
Конференція відбулася із метою визначення основних проблем та перспектив розвитку медійної освіти в Україні та популяризації ідеї медійної грамтоності серед громадян України. Участь у ній взяли викладачі та студенти вишів Донеччини та Києва, журналісти, представники місцевого самоврядування, державних органів виконавчої влади та правоохоронних органів. Свої матеріали для збірника надіслали науковці з 15 областей.
Окрім експертних доповідей, в рамках конференції відбулися також обговорення практичних проблем медійної освіти у паралельних дискусійних сесіях.
![](/storage/app/thumbnails/d19/f47/197/IMG_4056_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/1ae/695/b24/IMG_4099_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/428/7e4/a5d/IMG_4083_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/23d/843/1d5/IMG_4057_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/7ad/12f/ce3/IMG_4110_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/7c6/816/993/IMG_4111_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/73f/49e/e30/IMG_4119_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/d00/489/948/IMG_4125_820x360.jpg)