портал в режимі тестування та наповнення
  • A-
    A+
або
Слідкуйте за нами в соц.мережах:

У «Перлині Донеччини» дітям розповіли про цифрову безпеку

Опубліковано 22 серпня 2025 року, 11:15 , Департамент соціального захисту населення облдержадміністрації

Олександра Горлова проводить бесіду з дітьми
Представник кіберполіції відповідає на запитання
Попередній слайд
Олександра Горлова проводить бесіду з дітьми Представник кіберполіції відповідає на запитання
Наступний слайд
Олександра Горлова проводить бесіду з дітьми

У дитячому центрі «Перлина Донеччини», що здійснює свою діяльність у Закарпатській області, відбулася надзвичайно важлива зустріч з представницею кіберполіції Закарпаття - Олександрою Горловою. Теми, які обговорювалися, були не просто актуальними - вони стосуються безпеки кожної дитини в умовах сучасних викликів.

У відкритій та жвавій бесіді діти дізналися:

  • як ворог використовує соцмережі та месенджери для вербування підлітків;
  • як розпізнати підозрілу активність в онлайн-просторі;
  • як убезпечити себе від інтернет-шахраїв;
  • як не стати жертвою кібербулінгу та яка відповідальність за такі дії;
  • і головне - як не потрапити під вплив диверсійної чи терористичної діяльності, яку організовують спецслужби рф.

Пані Олександра поділилася практичними порадами, які допоможуть дітям краще орієнтуватися у цифровому світі, зберігати особисту безпеку та критично мислити в інформаційному просторі.

Ми щиро вдячні пані Олександрі за щиру розмову, професіоналізм та небайдужість! Такі зустрічі - це не просто профілактика, це вклад у майбутнє, де діти знатимуть, як захистити себе і своїх близьких.

Олександра Горлова проводить бесіду з дітьми Представник кіберполіції відповідає на запитання