Вже другий рік поспіль палац культури шахтоуправління «Покровське» приймає учасників обласного конкурсу «Молода родина».
В конкурсі взяли участь сім’ї з Добропілля, Покровська, Авдіївки, Торецька та Великої Новосілки.Конкурсна програма включала в себе презентацію, відео про сім’ю, творчий номер та освідчення у коханні. Учасники дуже хвилювались, адже в повсякденному житті їм рідко доводиться стояти на сцені – їх професійна діяльність пов’язана з викладанням, промисловістю, службою в армії. Та всі виступи були варті уваги, за ними чітко простежувалась велика робота і значна підготовка.
Виступ кожної родини вразив своєю многогранністю: танцями, глибокими презентаціями та зворушливими зізнаннями в коханні.
За результату конкурсу жюри визначило кращих: сім’я Лепських (м. Торецьк) та сім’я Михалко (м. Добропілля) посіли І місце; сім’я Лучанінових (м. Покровськ) – ІІ місце; сім’я Леонових (м. Авдіївка) та сім’я Семенових (м. Велика Новосілка) – ІІІ місце.
![](/storage/app/thumbnails/b64/ee2/56b/48372211_221709902077135_3122348878100168704_n_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/290/4a1/2ae/48368675_1115402735307657_2517486095478816768_n_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/acc/65a/b9b/48363028_2250023771684175_1187937952064339968_n_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/f29/4df/742/48365585_2071898772875333_8444742634148200448_n_820x360.jpg)