Засідання ради з питань соціального захисту громадян, постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи, відбулося 10 грудня у приміщенні департаменту соціального захисту населення Донецької облдержадміністрації з нагоди Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС.
У засіданні взяли участь представники департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації, департаменту розвитку базових галузей промисловості облдержадміністрації, департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації, Головного управління Пенсійного фонду України в Донецькій області, Донецького обласного відділення Фонду соціального захисту осіб з інвалідністю, громадських об’єднань, статутна діяльність яких пов’язана із соціальним захистом осіб, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи.
Учасники засідання розглянули питання щодо контингенту осіб з числа постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи та розміру суми виплати матеріальної допомоги у 2022 році за рахунок коштів обласного бюджету, розмір якої було збільшено у 2021 році у 2 рази.
З метою підвищення рівня соціального захисту осіб, постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи, сума видатків за субвенцією з обласного бюджету на їх пільгове медичне обслуговування збільшено в 1,5 раза.
Представниками структурних підрозділів облдержадміністрації, Головного управління Пенсійного фонду України в Донецькій області надано роз’яснення щодо соціального захисту, медичного, пенсійного забезпечення громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи.
![](/storage/app/thumbnails/9a9/3ae/af8/DSC_0561_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/9c1/b51/2d1/DSC_0564_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/844/289/969/DSC_0565_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/675/423/cb3/DSC_0572_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/af2/258/f12/DSC_0580_820x360.jpg)