У Мистецькій школі м. Селидове пройшов ІІ Відкритий конкурс фортепіанної музики «Музичні барви». У складі журі конкурсу - провідні фахівці в області фортепіанного мистецтва нашого регіону: голова – Олена Гриценко, старший викладач, голова циклової комісії «Фортепіано» Торецького музичного коледжу, спеціаліст вищої категорії; члени журі: Світлана Поліщук, заступник директор з навчальної роботи Школи мистецтв м.Курахове, спеціаліст І категорії; Катерина Савкіна, старший викладач, заступник директора з навчальної роботи Музичної школи м. Мирноград, спеціаліст вищої категорії; Людмила Стаховаська, завідувач фортепіанним відділом Покровської музичної школи ім.М.Леонтовича, спеціаліст вищої категорії; Надія Степаненко, завідувач фортепіанним відділом Мистецької школи м.Селидове.
У конкурсі взяли участь понад 40 учнів з міст Селидове, Гірник, Українськ, Новогродівка, Курахове, Покровськ та Мирноград. За умовами конкурсу юні піаністи змагались у чотирьох вікових категоріях і виконували різножанрові твори як українських композиторів, так і зарубіжних авторів.
Жюрі оцінювало складність твору, майстерність виконання, артистизм молодих конкурсантів. За результатами конкурсу є переможці й з мистецьких шкіл нашого міста.
Селидівська міська рада
![](/storage/app/thumbnails/e05/824/ece/5c0e2a5bd73e0512220915_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/5c4/b14/808/5c0e2a5c0ced9590265651_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/5ca/3cb/4ab/5c0e2a5d1f217217320548_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/abe/3cf/cdf/5c0e2a5d83d9e651591484_820x360.jpg)