портал в режимі тестування та наповнення
0-800-507-506, 0954633565
Гаряча лінія
  • A-
    A+
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

У «Смарагдовому місті» розпочато третю зміну відпочинку та соціальної реабілітації дітей Донеччини

Опубліковано 12 вересня 2023 року, 16:44 , Департамент освіти і науки облдержадміністрації

У Санаторно-оздоровчому центрі соціальної реабілітації «Смарагдове місто», релокованому до с. Оринин Хмельницької області, розпочалася третя зміна «На старт, увага, Смарагдове!» для дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки.

Зміна присвячена Дню фізичної культури та спорту, яке в Україні відзначається 9 вересня. Саме в цей день у центрі відбулось урочисте відкриття Малих олімпійських ігор. Протягом всієї зміни триватимуть змагання з різних видів спорту, а наприкінці зміни найкращих спортсменів чекають винагороди.

За багаторічною традицією 10 вересня пройшли вибори мера «Смарагдового міста». Кандидати від кожного загону представили свої передвиборчі програми, а вболівальники підготували номери у підтримку кандидатів. Шляхом голосування обрано переможця передвиборчих перегонів. 

11 вересня у центрі відбулася довгоочікувана подія – відкрито школу, і для 95 учнів почався новий навчальний рік. Усі навчальні кабінети оснащено мультимедійним обладнанням, облаштовано кабінет інформатики на 11 робочих місць, створено сучасний освітній простір НУШ. 

Діти мають можливість повернутися до повноцінного шкільного життя, радіти навчанню, вчителям та можливості спілкуватися з однолітками, як це було раніше.

За інформацією департаменту освіти і науки облдержадміністрації