портал в режимі тестування та наповнення
0-800-507-506, 0954633565
Гаряча лінія
  • A-
    A+
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

У Соледарі на глибині 288 метрів відкрили туристичний маршрут «Феєрія солі»

Опубліковано 01 грудня 2021 року, 08:55

Державне підприємство «Артемсіль» відкрило новий туристичний маршрут «Феєрія солі» 30 листопада. 

Відбулась перша екскурсія в соляній шахті стволу 3-БІС.  Сама локація розташована на глибині 288 метрів, на дні справжнього стародавнього моря. 

Відкриття нового екскурсійного об'єкта, який презентує оздоровчий і рекреаційний потенціал підземних соляних галерей, сприяє збільшенню туристичних потоків до Донеччини і в подальшому  дозволить більш ефективно взаємодіяти у напрямку проведення спільних заходів з популяризації туристичного магніту «Соляні шахти Соледару» і нашого регіону в цілому. 

На відвідувачів чекають багатотонні скульптури і барельєфи, унікальні природні монокристали та інші предмети з солі. А також велика соляна зала, в якій за допомогою світла та звука утворюється неймовірний візуальний ефект присутності в морських глибинах.

Завітав на відкриття і заступник голови Донецької облдержадміністрації Денис Клюшников. «Туристична галузь у нас знову запрацювала. За 9 місяців поточного року ми зібрали туристичного збору більше ніж за попередній рік в цілому. Вже зараз видно, що цей маршрут буде мати попит. Це не тільки цікаво, а ще й корисно»,  -  зазначив заступник очільника області.