Навчально-виховний комплекс №4 (смт. Сурово) як переможець першого етапу проекту «Клич друзів – граймо разом» прийняв активну участь у другому етапі проекту.
Завдання учасників полягало в благоустрою території школи. Для учнів, учителів, батьків ця подія стала справжнім святом.
20 жовтня із самого ранку в школі лунала весела музика. А радісні дітлахи разом із батьками несли чудові кущі осінніх квітів, вічнозелені рослини. Різнобарв'я кольорів було вражаючим! Активними учасниками заходу були наші добрі друзі – активіст громадської організації Світлана Агаджанян та депутат міської ради Ігор Шехов. Діти дружно взялися до роботи, на допомогу прийшли старші помічники – батьки та вчителі. Згуртованим веселим колективом вдалося не тільки швидко озеленити подвір я, а й приємно відпочити. Хоч осіннє сонце не було дуже ласкавим, проте всім учасникам було тепло. Адже всіх зігрівала велика мета – зробити рідну школу гарною та сучасною. Не забуваймо: «Якщо кожен посадить на землі сад, то якою прекрасною буде наша земля»!
Дружківська міська рада