0 800 507 506

У третій день XVII літніх Паралімпійських ігор у Франції спортсмени Донецької області поповнили скарбничку України одразу трьома нагородами

Опубліковано 01 вересня 2024 року, 13:32 , Управління фізичної культури та спорту облдержадміністрації

Про це повідомляє голова Донецької облдержадміністрації, начальник обласної військової адміністрації Вадим Філашкін.

Паравелосипедист Єгор Дементьєв здобув «срібло» у змаганнях на треку в індивідуальній гонці переслідування на 4000 м у класі C5, показавши у фіналі час 4 хвилини 17,770 секунд.

Параплавець Андрій Трусов став срібним призером на дистанції 200 м комплексним плаванням у класі SM 7 із результатом 2 хвилини 29,93 секунд.

Бронзовою медаллю відзначилася пара плавчиня Марина Піддубна, яка дистанцію 50 м вільним стилем у класі S11 подолала за 30,30 с.

«Для кожного з них це далеко не перша медаль в кар’єрі, і попереду на атлетів Донеччини чекають виступи ще в низці інших дисциплін. Щиро дякую за підготовку спортсменів їхнім тренерам! Пишаюся нашими паралімпійцями та бажаю нових найвищих досягнень на цих Іграх у славу України!» - привітав переможців Вадим Філашкін.