Керівник зразкової студії «Дівоцвіт» Орлівського Будинку народних традицій Наталія Ткаченко, 11 листопада провела виховний захід «Відкрий в собі художника» в дитячому садку Орлівського НВК для виявлення нових талантів. Талант – це коштовний дар. Хтось любить малювати, танцювати, хтось майструвати, вигадувати.
Захід ніс в собі розвиваючі, повчальні і виховні завдання. Після того, як Наталія Ткаченко розповіла дітям казку «Квітка і метелик», кожна дитина почало малювати свою чарівну квіточку, яка прагнула бути схожим на прекрасного метелика з яскравими різнокольоровими крилами.
Коли ми бачимо веселку – вона викликає захват. А таланти дітей яскравіше і різнокольоровій, тому що вони тримаються на дивній планеті добра і світла.
Олександрівський район