Заступник голови облдержадміністрації Юлія Костюніна та керівники структурних підрозділів облдержадміністрації 23 червня взяли участь у черговому засіданні Координаційного штабу з питань забезпечення реалізації прав і свобод внутрішньо переміщених осіб під головуванням Віце-прем’єр-міністра України - Міністра з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Ірини Верещук.
На нараді були присутні представники центральних органів виконавчої влади, обласних військових адміністрацій, громадських і міжнародних організацій.
Обговорювалися питання щодо стану здійснення виплат соціальної допомоги внутрішньо переміщеним особам; забезпечення обласних та Київської міської військових адміністрацій бланками посвідчень громадянам, які отримують державну соціальну допомогу, особам з інвалідністю, особам, які не мають права на пенсію; взаємодії з Пенсійним фондом України в умовах обмеженого доступу до персоніфікованих відомостей про окремі категорії пільговиків при користуванні ЄДАРП; утворення Координаційних центрів підтримки цивільного населення.
Також, під час засідання учасники обговорили проєкт постанови Кабінету Міністрів України «Деякі питання підтримки внутрішньо переміщених осіб».
За інформацією департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації
![](/storage/app/thumbnails/3b8/a5f/202/690262b3-1919-4c02-b6c9-fb667c28f4c4_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/3f9/620/0bc/2ab1048f-289e-410d-a8e6-dcc7dba85c65_820x360.jpg)