Продовжуючи програму розвитку щодо підвищення кругозору підопічних та покращення їх культурного дозвілля, адміністрацією Покровського психоневрологічного інтернату було заплановано навчання на 2019 - 2020 роки за їх бажанням.
З першого жовтня розпочалися заняття, які проводять студенти Покровського педагогічного коледжу вже четвертий рік.
Всі уроки надаються на рівні навчальних класів з елементами гри. Окрім основних предметів, хлопці із захопленням займаються малюванням та декоративно-ужитковим мистецтвом.
З великим нетерпінням підопічні очікували нових занять і зустрічі з улюбленими вчителями. Перший урок в новому учбовому році співпав з професійним святом - Днем вчителя. Вдячні учні щиро привітали своїх педагогів віршами та гучними оплесками. А студенти, в свою чергу, подарували хлопцям солодкі сюрпризи та гарний настрій.
![](/storage/app/thumbnails/096/3bc/b82/IMG_3847_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/329/47a/416/IMG_3865_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/9ad/f39/203/IMG_3840_820x360.jpg)