портал в режимі тестування та наповнення
0-800-507-506, 0954633565
Гаряча лінія
  • A-
    A+
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

Укрпошта доставляє ліки туди, де цього потребують українці

Опубліковано 28 лютого 2024 року, 17:42

Укрпошта отримала ліцензії на роздрібну й електронну роздрібну торгівлю лікарськими засобами. Відтак прийматиме замовлення та доставлятиме медикаменти до найвіддаленіших населених пунктів країни, де проблема відсутності стаціонарних аптек і доступу до лікарських засобів є вкрай гострою.

Пілотний проєкт «Укрпошта. Аптека» вже стартував на Донеччині та в окремих прикордонних районах Сумщини - перше замовлення було отримане у місті Покровськ Донецької області.

«Проєкт «Укрпошта. Аптека» передусім покликаний розв’язати три ключові проблеми. По-перше, доступу до аптек, тим паче у тих населених пунктах, де їх немає або ті зруйновані за час повномасштабної війни. По-друге, доступу до тих ліків, яких може не бути в асортименті найближчої аптеки. По-третє, доступності ліків, бо та сама найближча аптека може не пропонувати оптимальні ціни чи не брати участь у державній програмі «Доступні ліки».

Укрпошта має розгалужену мережу й розвинену логістичну інфраструктуру. Добирається до найбільш віддалених куточків країни, залишається поруч на прифронтових територіях та з-поміж перших повертається на звільнені. Відтак, залучаючи наявні ресурси, ми спроможні розв’язати озвучені проблеми, що назріли по всій Україні. І посприяти тому, що в українців завжди буде можливість отримати найнеобхідніші медикаменти», — зазначив генеральний директор Укрпошти Ігор Смілянський.

Пілотний проєкт «Укрпошта. Аптека» запускається за сприяння Міністерства охорони здоров’я України та Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України.

Після успішного старту планується розширення, і до проєкту буде долучено прифронтові Харківщину, Херсонщину, Миколаївщину, Запоріжжя тощо. У перспективі — всі населені пункти країни.

Асортимент:

Є змога замовляти лікарські засоби безрецептурної групи (майже 10 тис. найменувань), а також за програмою «Доступні ліки», яка наразі включає 515 торгових назв лікарських засобів та медобладнання.

Лікарські засоби відпускатимуться з аптечного закладу компанії та доставлятимуться споживачам до найближчого відділення Укрпошти.

Як оформити замовлення:

Зателефонуйте за номером 0 800 300 545.

Для зв’язку з фахівцем слідуйте підказкам у голосовому меню.

Замовлення буде спаковано та надіслано за послугою «Укрпошта Експрес». Доставка безкоштовна. Відстежити відправлення можна на сайті, у мобільному застосунку та через чат-бота у месенджерах. Для перевірки правильності комплектації замовлення передбачено огляд при врученні посилки.

Укрпошта — одна з найбільших українських компаній та єдина, що дотична до кожного українця: і в мегаполісах, і в найвіддаленіших селах. Близько 40 000 працівників щоденно зустрічають клієнтів у 27 000+ точках надання послуг всюди по Україні.