Онлайновий семінар провело управління запобігання та виявлення корупції Донецької облдержадміністрації з посадовими особами низки структурних підрозділів ОДА 14 травня.
Зокрема, у заході взяли участь представники департаменту екології та природних ресурсів, департаменту житлово-комунального господарства, департаменту з питань цивільного захисту, мобілізаційної та оборонної роботи, управління культури і туризму, управління містобудування та архітектури, управління сім’ї, молоді та масових заходів національно-патріотичного виховання, служби у справах дітей облдержадміністрації.
Під час семінару були розглянуті наступні питання:
1. Механізми запобігання і протидії корупції. Заборони на одержання пільг, послуг і майна органами державної влади.
2. Спеціальна перевірка та порядок її проведення.
Наприкінці учасникам семінару було запропоновано пройти тестування на обізнаність антикорупційного законодавства на тему «Механізми запобігання і протидії корупції. Заборони на одержання пільг, послуг і майна органами державної влади».
![](/storage/app/thumbnails/062/cdf/4fd/photo5258090313602413814_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/4b8/353/b8e/photo5258090313602413816_820x360.jpg)