портал в режимі тестування та наповнення
0-800-507-506
Гаряча лінія
  • A-
    A+
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

Управління запобігання та виявлення корупції Донецької ОДА проводить з посадовими особами семінари щодо кампанії декларування

Опубліковано 11 лютого 2021 року, 10:37 , Управління запобігання та виявлення корупції

Управління запобігання та виявлення корупції Донецької облдержадміністрації провело онлайновий семінар з посадовими особами управління культури і туризму, департаменту інвестиційно-інноваційного розвитку і зовнішніх відносин ОДА щодо щорічної кампанії декларування, яка розпочалася 1 січня 2021 року і триватиме до 31 березня 2021 року.

Під час семінару, який відбувся 10 лютого, були розглянуті наступні питання:

  • Декларування. Типові помилки, які виникають під час заповнення декларацій.
  • Фінансовий контроль в частині подання декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування представниками громадських об’єднань, наукових установ, навчальних закладів, експертів відповідної кваліфікації, іншими особами, які входять до складу конкурсних та дисциплінарних комісій, утворених відповідно до Закону України «Про державну службу».
  • Зміни в антикорупційному законодавстві щодо фінансового контролю.
  • Про зміни в адміністративному та кримінальному законодавстві щодо притягнення до відповідальності за вчинення корупційних дій.

Наприкінці учасникам семінару було запропоновано пройти тестування на обізнаність антикорупційного законодавства щодо фінансового контролю.

Нагадаємо, раніше такі семінари пройшли посадові особи департаменту капітального будівництва ОДА, а також посадові особи комунальних підприємств, установ та закладів, що перебувають в управлінні структурних підрозділів облдержадміністрації.