Екологічна свідомість підростаючого покоління стала темою V районного молодіжного форуму «Змінимо країну разом», що відбувся у селі Урзуф Мангушського району.
Форум організували громадські організації «Азовський патріот» та Мангушська районна організація греків за підтримки Мангушської райдержадміністрації, Мангушської районної ради, агрохолдінгу «HarvEast».
Участь у форумі прийняли вісім команд із Мангушського, Нікольського та Великоновосілківського районів.
У заході взяли участь й працівники управління сім’ї, молоді та масових заходів національно – патріотичного виховання облдержадміністрації.
Впродовж двох днів молодь представляла свої домашні завдання – екологічні проєкти та яскраві виступи музичного батлу «5 років. Перезавантаження».
Організатори також підготували різні конкурси та квести для учасників форуму: «Битва титанів» - квест на пляжі, кулінарий батл – де кожна команда презентувала фірмову страву в етно-стилі, яскраву етно-дискотеку, майстер-клас «Подаруй частину тепла» тощо.
![](/storage/app/thumbnails/70b/8b6/424/yrzuf_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/131/b7f/6af/yrzuf4_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/233/3bc/ba3/yrzuf3_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/38a/f03/f55/yrzuf2_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/1cd/980/053/yrzuf8_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/bab/32c/e6e/yrzuf5_820x360.jpg)