Моніторингове обстеження суб'єктів господарювання, що здійснюють торгівлю продовольчими та непродовольчими товарами, стосовно дотримання вимог щодо організації протиепідемічних заходів протидії поширення COVID-19 пройшло в Авдіївці сьогодні, 1 грудня.
Представник Департаменту з питань цивільного захисту, мобілізаційної та оборонної роботи Донецької облдержадміністрації спільно зі співробітниками Авдіївського управління ГУ Держпродспоживслужби в Донецькій області, представницею міської ВЦА та працівниками місцевого відділення поліції перевірили 7 магазинів, серед яких були супермаркети, невеликі продуктові крамниці та об'єкт торгівлі непродовольчими товарами.
У більшості магазинів порушень не виявлено: персонал працює у масках та рукавичках, санітарна обробка приміщень відбувається згідно з графіком, сертифікати про вакцинацію є у наявності. Частково протиепідемічні заходи не виконуються лише в одному магазині, про що співробітники Авдіївського управління ГУ Держпродспоживслужби повідомили робітників торгової точки й надали їм пропозиції щодо усунення вказаних недоліків.
![](/storage/app/thumbnails/cc7/ced/b28/img5458-1_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/c12/3b6/e18/IMG_5498_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/6fb/87c/208/IMG_5443_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/eec/34f/c1a/IMG_5444_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/e3f/ffa/427/IMG_5449_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/3b4/08a/e72/IMG_5491_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/bbb/0d8/97b/IMG_5482_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/040/bcc/fe2/IMG_5497_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/94d/8f4/27a/img5463-2_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/179/d04/c89/img5487-1_820x360.jpg)