Голова Донецької ОДА, начальник обласної військової адміністрації Вадим Філашкін разом з начальником Покровської МВА Сергієм Добряком ознайомились з роботою Маріупольського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки. Про це повідомив на своїй сторінці в соцмережі Фейсбук Вадим Філашкін.
"Оглянув приміщення ТЦК та СП, поспілкувався з працівниками, обговорили кількість бажаючих долучитися до лав ЗСУ, обсяги та умови роботи, а також процес оповіщення", - повідомив Вадим Філашкін.
Установа працює щоденно, навіть у вихідні. Якщо громадяни мають питання з приводу військової служби, вони можуть звернутися за детальною інформацією до Донецького ОТЦК та СП за телефоном гарячої лінії +38(097)-017-00-69 або до Маріупольського районного ТЦК та СП за телефоном +38(067)-725-54-59.
![](/storage/app/thumbnails/9e5/209/404/435660567_1877295452743792_129947032548077806_n_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/6bf/99a/e6e/432916911_1877295509410453_5273656269769579288_n_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/baf/492/919/434784027_1877295499410454_9008577786253324724_n_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/99d/de7/4fa/434841630_1877295422743795_5488643311023767734_n_820x360.jpg)