10 автомобілів отримали сьогодні військовослужбовці, які несуть службу на Донеччині, у межах проєкту, започаткованого Донецькою обласною державною адміністрацією спільно із громадами.
Голова Донецької обласної державної адміністрації, начальник ОВА Вадим Філашкін разом з очільником Бахмутської міської військової адміністрації Олексієм Ревою вручили ключі від нових автівок представникам військових частин А4779 і А4992.
«Передача сьогодні 10 автомобілів військовим, які несуть службу на Донеччині, це — черговий етап проекту, який ми розпочали спільно із громадами. Свій внесок уже зробили Торецька і Костянтинівська громади, а сьогодні автомобілі передала Бахмутська громада.
Дякую всім, хто долучився до пошуку та купівлі транспорту, а головне — дякую нашим захисникам, які цим транспортом користуватимуться.
Разом переможемо!», - наголосив Голова Донецької обласної державної адміністрації, начальник ОВА Вадим Філашкін.
![](/storage/app/thumbnails/9da/eb6/e5f/420161537_1828875170919154_4641369834239028539_n_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/392/a46/650/420138569_1828875197585818_1377071629768621509_n_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/42d/ecd/808/420140522_1828875560919115_3062697560956782052_n_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/42f/0b8/ff8/420149150_1828875437585794_305442883928904292_n_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/bbd/918/780/420159268_1828875420919129_3464741029111197612_n_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/83c/f6d/ee8/420651394_1828875324252472_4177861829554762816_n_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/572/7ee/ac3/420609937_1828875384252466_4976670825016482963_n_820x360.jpg)