портал в режимі тестування та наповнення
0-800-507-506, 0954633565
Гаряча лінія
  • A-
    A+
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

Вадим Філашкін провів нараду з питань роботи пунктів незламності

Опубліковано 26 жовтня 2023 року, 13:25

Всього на Донеччині облаштовані і працюють 207 пунктів незламності – організацію їх роботи обговорювали сьогодні на нараді під головуванням заступника голови Донецької облдержадміністрації Вадима Філашкіна.

Найбільше пунктів незламності працює у Краматорському і Покровському районах – 101 і 88 відповідно. Крім того, 12 пунктів незламності відкрито у Волноваському районі і 6 у Бахмутському. 

Вадим Філашкін відзначив, що за рік роботи пунктів незламності у Донецькій області до них звернулися 411828 людей.

"Люди, які залишаються на Донеччині, повинні мати доступ до місць, де в разі потреби можна зігрітися, провести час. Важливо, щоб ці місця також були обладнані швидкісним інтернетом – зараз у нас таких пунктів незламності 191 із 207", - сказав Вадим Філашкін.

Також на нараді обговорили питання евакуації – у 8 прифронтових населених пунктах Бахмутського і Покровського районів розпочалася обов’язкова евакуація дітей у примусовий спосіб з їх батьками або законними представниками.  Наразі евакуювали 45 дітей, залишаються 247.

Крім того, були надані доручення щодо покращення стану укриттів для населення та забезпечення їх всім необхідним – від генераторів до продуктів харчування, медикаментів та дитячих іграшок.