Всього на Донеччині облаштовані і працюють 207 пунктів незламності – організацію їх роботи обговорювали сьогодні на нараді під головуванням заступника голови Донецької облдержадміністрації Вадима Філашкіна.
Найбільше пунктів незламності працює у Краматорському і Покровському районах – 101 і 88 відповідно. Крім того, 12 пунктів незламності відкрито у Волноваському районі і 6 у Бахмутському.
Вадим Філашкін відзначив, що за рік роботи пунктів незламності у Донецькій області до них звернулися 411828 людей.
"Люди, які залишаються на Донеччині, повинні мати доступ до місць, де в разі потреби можна зігрітися, провести час. Важливо, щоб ці місця також були обладнані швидкісним інтернетом – зараз у нас таких пунктів незламності 191 із 207", - сказав Вадим Філашкін.
Також на нараді обговорили питання евакуації – у 8 прифронтових населених пунктах Бахмутського і Покровського районів розпочалася обов’язкова евакуація дітей у примусовий спосіб з їх батьками або законними представниками. Наразі евакуювали 45 дітей, залишаються 247.
Крім того, були надані доручення щодо покращення стану укриттів для населення та забезпечення їх всім необхідним – від генераторів до продуктів харчування, медикаментів та дитячих іграшок.
![](/storage/app/thumbnails/4ac/a09/c4f/9ec4115d-1526-4547-a1fc-4075cbd9718c_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/ebf/c06/9a3/b65f9bdb-4067-4d89-ae4d-eedb3359ee81_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/51e/bb1/9d7/d957a92d-07d0-4f7b-9dc0-2ced189fdac2_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/877/3e2/1b5/2cf499a0-ece4-481e-bfb6-5f24fb22bae8_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/ae1/587/ac3/6b3f8d9c-fbfc-4ffd-8822-b1471dd966a1_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/c83/cc4/406/9917bcf2-d74f-4f84-b409-847510ac751f_820x360.jpg)