Обговоренню логістичного сполучення між населеними пунктами області під час ускладнення погодних умов була присвячена робоча зустріч голови Донецької обласної державної адміністрації, начальника ОВА Вадима Філашкіна з керівниками Служби відновлення та розвитку інфраструктури в Донецькій області.
Під час зустрічі наголошувалося, що дорожники області в цілодобовому режимі долають наслідки негоди та забезпечують рух дорогами загального користування.
«Станом на 11:00 на дорогах державного та місцевого значення задіяно 32 одиниці техніки: 24 комбінованих дорожніх машини, 6 навантажувачів, 1 автогрейдер та 1 трактор. Температура повітря -9°, пориви вітру, сніг, покриття засніжене, місцями накат та перемети, - зазначив Вадим Філашкін. - Проїзд забезпечено, але переконливо прошу уникати будь-яких не термінових пересувань автомобільним транспортом, щоб уникнути аварійних ситуацій на дорозі».
![](/storage/app/thumbnails/518/949/487/418317288_1822005358272802_2947584128511796811_n_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/a13/44b/5de/416697312_1822005378272800_5330564234464404776_n_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/a41/829/9e9/415718544_1822005388272799_5850792370697403992_n_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/bb2/5c7/b53/418309802_1822005468272791_1965204116300639694_n_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/94a/896/e1b/418426195_1822005434939461_544205164052031860_n_820x360.jpg)