Новий рік починаємо з гарних справ — сьогодні голова Донецької облдержадміністрації, начальник обласної військової адміністрації Вадим Філашкін передав українським захисникам 6 пікапів.
Разом з виконувачем обов'язковів керівника Костянтинівської ВА Сергієм Горбуновим було передано ключі від автомобілів представникам 24-ї окремої механізованої бригади, 56-ї окремої механізованої бригади та 1039-го зенітно-ракетного полку.
Цими пікапами користуватимуться мобільні вогневі групи, які прикривають об'єкти критичної інфраструктури в області. Завдяки ним військові зможуть ефективніше виконувати свою роботу, а жителі області зможуть спокійніше прожити зиму.
Очільник області подякував всім, хто долучився до закупівлі автомобілів, а головне — тим, хто буде ними користуватися.
![](/storage/app/thumbnails/f6c/21a/03f/415092461_1818392008634137_7656491289493862192_n_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/4ce/803/312/414959600_1818391808634157_5521398841108386878_n_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/d07/dbf/e80/415106117_1818392031967468_1705039050128338749_n_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/468/be7/0d0/414938401_1818391955300809_3837306794844521725_n_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/a8b/8ce/764/414942683_1818391925300812_531685726190645056_n_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/2f0/eb9/99e/414954038_1818391838634154_4571367741096837167_n_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/44e/a33/c9f/414976419_1818391981967473_1461952812071474913_n_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/3e6/6d5/25f/414980771_1818391995300805_7467909721323869064_n_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/34c/4e7/9ee/415030600_1818391828634155_6829820304486115326_n_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/c54/e0c/29c/415467264_1818391971967474_1585693836113794094_n_820x360.jpg)