Про це повідомляє голова Донецької облдержадміністрації, начальник обласної військової адміністрації Вадим Філашкін.
День Української Державності провів у серці нашої держави — у Києві. Тут під головуванням Президента України Володимира Зеленського відбулися святкові урочистості та робочі події.
Президент провів нараду із керівниками обласних військових адміністрацій. Доповів про оперативну обстановку на Донеччині та стан справ в енергетиці.
Під час недавнього візиту до США Президент обговорив із губернаторами штатів можливість прямої взаємодії між регіонами — і тепер доручив областям налагодити співпрацю на регіональному рівні з представниками американських штатів.
«Для нас такий підхід знайомий і зрозумілий — ще взимку цього року ми на рівні області почали переговори зі штатом Нью-Йорк про побратимство. Поглиблення стосунків однозначно піде нам на користь.
Також сьогодні взяв участь у нагородженні: Президент нагородив 5-х бійців званням «Герой України», вручив 2 «Хрести бойових заслуг» та різні ордени. Дуже важливо, щоб наші захисники мали підтримку від держави — і на символічному рівні теж», - наголосив Вадим Філашкін.
![](/storage/app/thumbnails/15a/0a1/721/photo_2024-07-15_15-57-48_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/76a/32d/7ff/photo_2024-07-15_15-57-40_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/9a6/933/8ea/photo_2024-07-15_15-57-44_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/3a4/ab0/390/photo_2024-07-15_15-57-51_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/340/00b/d2f/photo_2024-07-15_15-57-54_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/ad2/47a/45e/photo_2024-07-15_15-57-57_820x360.jpg)