




Очільник області зустрівся на Донеччині з високопосадовцями сім’ї ООН: Координатором системи ООН в Україні Матіасом Шмале, головою Офісу УКГС ООН Андреа де Домініко та Представником ЮНІСЕФ в Україні Муніром Мамедзаде й їхніми командами.
Обговорили найнагальніше: підготовку до опалювального сезону, евакуацію та потреби переселенців, захист і безперебійну роботу критичної інфраструктури.
Окремо — водопостачання у разі блекаутів: потрібні генератори та паливно-мастильні матеріали. Детально розглянули всі етапи евакуації цивільних і можливі формати допомоги ВПО.
«Ми високо цінуємо внесок структур ООН у підтримку Донеччини під час війни. Дякуємо за постійну увагу, допомогу й партнерство — ця підтримка додає сил і віри в Перемогу.
На згадку передав партнерам книгу про історію життя й боротьби Донеччини від 2014 року до сьогодення — видання, що зберігає пам’ять про події, героїв і незламність наших людей», - наголосив Вадим Філашкін.




