портал в режимі тестування та наповнення
0-800-507-506, 0954633565
Гаряча лінія
  • A-
    A+
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

Урочисте свято до Дня працівників освіти «Учитель – не професія, це доля»

Опубліковано 28 вересня 2023 року, 19:49

28 вересня 2023 року у м. Києві відбулися урочистості з Дня працівників освіти. З вітальним словом до педагогів Донеччини звернувся Ігор Мороз, в.о. голови Донецької облдержадміністрації, керівника обласної військової адміністрації: «Донеччині пощастило – у нас багато по-справжньому захоплених своєю справою освітян, чий талант та професійні успіхи є загальновизнаними. Ваші сила духу та готовність працювати в найскладніших обставинах надихають. Ви втілюєте найкращі якості справжніх патріотів і професіоналів. Найголовніше завдання зараз: для учнів — вчитися, для вчителів — вчити. Знаходьте й надалі сили для того, щоб власним прикладом виховувати учнів, підтримувати в них бажання здобувати знання!». 

За високі досягнення у професійній діяльності педагогів Донеччини нагороджено відзнаками Міністерства освіти і науки України, Донецької облдержадміністрації та департаменту освіти і науки облдержадміністрації. Нагороди вручали Тетяна Сідашева, директорка департаменту освіти і науки Донецької облдержадміністрації, та Тетяна Заморська, голова Донецької обласної організації Профспілки працівників освіти і науки України.

Цьогоріч відзнаками Міністерства освіти і науки України нагороджено 30 освітян Донеччини. Серед них – 2 нагрудні знаки «Василь Сухомлинський», 3 нагрудні знаки «Відмінник освіти», 3 Почесні грамоти МОН України, 7 Грамот і 15 Подяк. Нагороди від Донецької облдержадміністрації отримали 33 педагоги, відзнаки департаменту освіти і науки Донецької облдержадміністрації – 159 педагогічних працівників.

Упродовж заходу педагогів вітали хореографічні колективи, ансамблі та вокалісти, а саме: «Народний художній колектив» вокальна студія «Heartbeat» Донецького обласного палацу дитячої та юнацької творчості, колектив сучасного танцю «Гармонія», вокальний ансамбль «Надія» Донецького Палацу молоді «Юність», керівники вокально-інструментального ансамблю Донецького Палацу молоді «Юність» – Наталії та Антона Бубнових, а також учні закладів загальної середньої освіти та колективи закладів вищої, фахової передвищої, професійної (професійно-технічної) освіти Донеччини.

Відеозапис заходу можна переглянути за посиланням: https://youtube.com/live/Wrh3ArDKESE