28 вересня 2023 року у м. Києві відбулися урочистості з Дня працівників освіти. З вітальним словом до педагогів Донеччини звернувся Ігор Мороз, в.о. голови Донецької облдержадміністрації, керівника обласної військової адміністрації: «Донеччині пощастило – у нас багато по-справжньому захоплених своєю справою освітян, чий талант та професійні успіхи є загальновизнаними. Ваші сила духу та готовність працювати в найскладніших обставинах надихають. Ви втілюєте найкращі якості справжніх патріотів і професіоналів. Найголовніше завдання зараз: для учнів — вчитися, для вчителів — вчити. Знаходьте й надалі сили для того, щоб власним прикладом виховувати учнів, підтримувати в них бажання здобувати знання!».
За високі досягнення у професійній діяльності педагогів Донеччини нагороджено відзнаками Міністерства освіти і науки України, Донецької облдержадміністрації та департаменту освіти і науки облдержадміністрації. Нагороди вручали Тетяна Сідашева, директорка департаменту освіти і науки Донецької облдержадміністрації, та Тетяна Заморська, голова Донецької обласної організації Профспілки працівників освіти і науки України.
Цьогоріч відзнаками Міністерства освіти і науки України нагороджено 30 освітян Донеччини. Серед них – 2 нагрудні знаки «Василь Сухомлинський», 3 нагрудні знаки «Відмінник освіти», 3 Почесні грамоти МОН України, 7 Грамот і 15 Подяк. Нагороди від Донецької облдержадміністрації отримали 33 педагоги, відзнаки департаменту освіти і науки Донецької облдержадміністрації – 159 педагогічних працівників.
Упродовж заходу педагогів вітали хореографічні колективи, ансамблі та вокалісти, а саме: «Народний художній колектив» вокальна студія «Heartbeat» Донецького обласного палацу дитячої та юнацької творчості, колектив сучасного танцю «Гармонія», вокальний ансамбль «Надія» Донецького Палацу молоді «Юність», керівники вокально-інструментального ансамблю Донецького Палацу молоді «Юність» – Наталії та Антона Бубнових, а також учні закладів загальної середньої освіти та колективи закладів вищої, фахової передвищої, професійної (професійно-технічної) освіти Донеччини.
Відеозапис заходу можна переглянути за посиланням: https://youtube.com/live/Wrh3ArDKESE
![](/storage/app/thumbnails/174/f5e/256/57887f8b-e701-49cf-a01c-11f341b0f28f_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/3b0/238/8bd/ec5fbdc0-72e3-4cb4-b3d4-3129e9f84ad3_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/04d/339/b73/c3b63062-1dd8-4da5-8760-7691eb4f8dd5_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/cae/61f/1e1/cdb827cf-073d-4884-889f-80da47d544f5_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/7a0/5a4/d9d/e8ea9c7e-810c-41ce-8f82-789b3ffa04db_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/1bc/ac4/254/4022c8c7-f8bc-4933-b4c5-0c7788fe5b65_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/5fc/f5d/c2a/b1ca99c1-ebfa-4510-98b5-fff0314f4628_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/f26/c17/65c/ec088f97-ceca-47b0-9b89-5fcdaec3e0f2_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/f8c/0e5/35e/b4a91b5c-90da-42c0-8849-9c6d7aceec76_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/935/561/a92/710a1f15-1aaa-407d-81a5-63957039ce27_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/4d2/3dc/26a/3a376b96-608a-421f-8e58-aae8a8ca839b_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/02e/a57/986/22ea1684-0eca-4435-a193-bcbd21bf4c55_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/196/668/0e2/ccff70e1-9bc1-4fd0-978d-ca1b30aa4ab2_820x360.jpg)