Донецька область має амбітні плани щодо реалізації проєктів в рамках президентської програми «Велике будівництво-2021». Про це голова Донецької облдержадміністрації, керівник обласної військово-цивільної адміністрації Павло Кириленко повідомив на Всеукраїнському Форумі «Україна 30. Інфраструктура».
Минулого року область стала лідером програми «Велике будівництво» та має намір втримати цей результат і у 2021-му.
«На 2021 рік більш амбітні плани. Понад 20 об’єктів соціальної інфраструктури. Велику увагу буде приділено об’єктам медичної інфраструктури, медичним закладам», - сказав Павло Кириленко.
Нагадаємо, у 2020 році на Донеччині було капітально відремонтовано школи у Красногорівці, Селидовому, Сіверську, Нікольському та Желанному, дитячі садочки відкрито у Бахмуті («Кріпиш», «Гусельки» та «Кульбабка»), Маріуполі («Юний моряк») та у Краматорську («Зернятко»). Щодо спортивних об’єктів, то у рамках проєкту «Велике будівництво» три з них були побудовані «з нуля» - це стадіон у Волновасі, спортивний комплекс та крите футбольне поле у Краматорську, ще два об’єкти реконструювали - стадіони у Селидовому та Слов’янську. Відновлюються та модернізуються приймальні відділення в лікарнях Донецької області. Проведено ремонти низки автомобільних доріг та мостів.
![](/storage/app/thumbnails/015/a61/85f/007_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/50e/b0e/e7d/photo5310245312658518232_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/05e/dc7/ebd/153258718_912695669479521_2887474340743191518_o_820x360.jpg)