Голова Донецької облдержадміністрації Павло Кириленко повідомив, що наразі триває капітальний ремонт мосту на км 15+394 автодороги Димитрів-Гродівка (Н-20). Реконструкція мосту проходить в рамках спільного проєкту Президента та Уряду України «Велике будівництво.
«Загальна протяжність ремонту - 210 метрів, сама споруда мосту матиме довжину 18 метрів. Роботи фінансуємо з обласного бюджету. Замовник - Служба автомобільних доріг у Донецькій області, виконавець - ТОВ «Донбасбудіндустрія», - заявив Павло Кириленко.
![](/storage/app/thumbnails/f79/d70/ba8/bud_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/6f9/019/3ca/bud1_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/dff/5fc/41c/bud2_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/4da/463/f31/bud3_820x360.jpg)