На фінішну пряму виходить спорудження сучасного комплексу з велосипедного спорту зі спеціалізованою трасою ВМХ у місті Лиман Донецької області, що проходить в рамках програми Президента України «Велике будівництво».
Сьогодні, 1 липня, дотримання графіку виконання робіт перевірили заступник голови Донецької облдержадміністрації Вадим Філашкін і начальник управління фізичної культури та спорту облдержадміністрації Володимир Мицик.
Будівельні роботи за кошти обласного бюджету ведуться з серпня 2020 року підрядною організацією ТОВ «БУДТЕХМАШ» і мають бути завершені цьогоріч. Наразі вже зведено триповерхову будівлю гуртожитку, де розташуються тренажерний зал, медичний та масажний кабінети, конференц-залу, їдальню та кімнати для проживання спортсменів, тренерсько-викладацького та суддівського складу. Частково виконано поставку відповідних меблів та обладнання. Об’єкт обладнано елементами доступності для маломобільних груп населення.
Задля опалення гуртожитку збудовано котельню, поруч – господарську споруду з гаражем та приміщенням для ремонту і зберігання велосипедів. На завершальну стадію вийшов благоустрій території: виконано весь обсяг робіт з укладання тротуарної плитки, змонтовано металоконструкції для трибун та встановлено сидіння на 400 місць, облаштовано зовнішнє освітлення з використанням сонячних батарей, встановлено частину огородження. В гуртожитку встановлено ліжка з матрацами, завезено частково інші меблі. В тренажерному залі встановлено силові та інтерактивні велотренажери.
Активно проводяться роботи по облаштування траси BMX – на це і спрямовані основні сили. Сьогодні забетоновано більшу частину спуску стартової рампи, поруч із якою з використанням суглинку сформовані три прямих та три віражі.
Відзначимо, що головною метою будівництва спорткомплексу в місті Лиман є відновлення повноцінної діяльності Обласної спеціалізованої ДЮСШ олімпійського резерву з велосипедного спорту після переміщення закладу з Донецька. На спеціалізованому треку в дисципліні «BMX» проходитимуть підготовку діти з 6 років, які в безпечних умовах, без виїзду на автомагістралі, зможуть набувати навичок для подальшого виступу в інших дисциплінах велоспорту. Також планується проведення навчально-тренувальних зборів за участю спортсменів збірної України і змагань різного рівня.
![](/storage/app/thumbnails/865/ce3/46b/209732096_4490295207658155_8741423479829361364_n_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/b32/9b0/619/209647558_4490294610991548_6860194537475008561_n_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/4f2/dd3/83b/210379142_4490295077658168_8253693981079393236_n_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/437/f40/e98/211888046_4490294987658177_2849358478339647075_n_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/60d/498/a30/208457395_4490295047658171_6478920221218746504_n_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/688/2dd/e15/210524715_4490294894324853_8006053606583591630_n_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/477/470/c14/211421573_4490295104324832_9049717004364589238_n_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/d46/e47/3c2/209202620_4490294724324870_5060668894556328021_n_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/54f/cdb/11a/209358592_4490294574324885_8505891342680459440_n_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/022/190/dc0/209714754_4490294634324879_1105662884961075030_n_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/951/019/dca/210184577_4490294770991532_4853414822991897344_n_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/e19/cd2/098/210187329_4490294794324863_6902623906183407550_n_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/2c1/f2b/219/211523724_4490294927658183_4420195333848768009_n_820x360.jpg)