Завершені роботи з основного проїзду на автомобільній дорозі загального користування державного значення М-30 Знам'янка – Луганськ - Ізварине км 384+820 - км 388+820, які проводилися в рамках президентської програми «Велике будівництво».
Автодорога ІІ категорії поширює транспортні зв’язки району тяжіння з загальною мережею доріг України і відіграє важливу роль в економічному розвитку регіону, близького та далекого зарубіжжя.
Ділянка розташована біля м. Покровськ.
На цей час виконується зміцнення узбіч шлаком h-10 cм. , йдуть підготовчі роботи до нанесення розмітки та встановлення дорожніх знаків.
Раніше було проведено фрезерування існуючого покриття; влаштування шару з органо-мінеральної суміші; вирівнювання гарячим крупнозернистим щільним асфальтобетоном; влаштування верхнього шару покриття із щебенево-мастикового асфальтобетону (ЩМА -20).
Роботи виконує підрядна організація "Славдорстрой".
Місця проведення робіт огороджені, техніка безпеки суворо дотримується, люди працюють у спецодязі, організовано реверсний рух, встановлені знаки та огорожа.
Служба автомобільних доріг у Донецькій області
![](/storage/app/thumbnails/994/035/15c/260238354_1253108008528486_8065216417547040348_n_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/a15/868/bd4/260297130_1253107875195166_6544447320085293746_n_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/4fd/16e/33f/260313473_1253108035195150_2812137989048515079_n_820x360.jpg)