По закінченню першого місяця 2024 року за результатами виступів атлетів Донеччини на всеукраїнських і міжнародних змаганнях визначено кращого представника олімпійських видів спорту.
Згідно з рішенням експертної групи управління фізичної культури та спорту облдержадміністрації і з врахуванням голосування користувачів соціальної мережі Facebook перемогу в номінації здобув Анатолій Будяк – майстер спорту України міжнародного класу з велосипедного спорту.
Вихованець Школи вищої спортивної майстерності Донецької області, представник Лиманської громади став призером рейтингових змагань «Tour of Sharjah 2.2», що відбулися в Об’єднаних Арабських Еміратах за участю 160 спортсменів із понад 30 країн. За підсумками 5 етапів у індивідуальній загальній класифікації Будяк виборов бронзову нагороду, а також окремо був нагороджений «сріблом» на четвертому етапі гонки.
Кращим тренером Донецької області в січні 2024 року визнаний наставник Анатолія – заслужений тренер України з велоспорту Олексій Солнцев.
![](/storage/app/thumbnails/178/1af/113/Budiak_Anatolii_cycling_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/0ec/ce1/88b/Budiak_Anatolii_cycling_road_26-31_01_2024_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/3c2/15a/3bd/Budiak_Anatolii_cycling_road_bronze_31-01-2024_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/0c7/53d/8b8/Budiak_Anatolii_cycling_road_silver_30-01-2024_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/3ed/531/528/Budiak_Anatolii_Solntsev_Oleksiy_cycling_820x360.jpg)