Донеччина обрала кращих спортсменів і тренерів у лютому 2024 року
З 28 по 30 липня в польському місті Голюб-Добжинь відбулася міжнародна велосипедна гонка класу 2.2 «Princess Anna Vasa Tour», що зібрала понад 120 учасниць.
Змагання включали три етапи: перший – на дистанцію 111 км, другий – 123 км, третій – індивідуальна гонка на час на 14 км.
У завершальному етапі впевнену перемогу здобула велосипедистка Школи вищої спортивної майстерності Донецької області, представниця міста Лиман Валерія Кононенко, яка випередила найближчу переслідувачку на 26 секунд. І завдяки цьому результату наша спортсменка стала першою в підсумковому заліку елітної багатоденки із загальним часом 6 годин 9 хвилин 48 секунд. Наставниками Кононенко є Валерій Красов та Сергій Гречин.
Додамо, що в командному заліку збірна Україна посіла друге місце. У її складі, крім Валерії Кононенко, виступили: ще одна велосипедистка ШВСМ Донеччини Марина Алтухова, а також Ольга Шекель і Тетяна Ященко (Житомирська область), Дарина Нагуляк і Наталія Сафронюк (Хмельницька область).
За інформацією управління фізичної культури та спорту облдержадміністрації
![](/storage/app/thumbnails/150/894/2fd/364633708_673038638194880_5431479949929094670_n_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/40c/554/819/358131081_673038461528231_4839723195196706442_n_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/5f7/6ae/3bf/358134773_673038574861553_2555123585087076008_n_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/08d/5a3/18c/363763913_673038451528232_4373427091831098249_n_820x360.jpg)