портал в режимі тестування та наповнення
0-800-507-506, 0954633565
Гаряча лінія
  • A-
    A+
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

Велосипедистка з Лиману Валерія Кононенко – срібна призерка змагань у Франції

Опубліковано 19 жовтня 2022 року, 12:46 , Управління фізичної культури та спорту облдержадміністрації

Лідируючу позицію серед українських велогонщиць у світовому рейтингу за підсумками престижних змагань «Chrono des Nations», що відбулися у французькому Ле-Ерб’є 16 жовтня, підтвердила спортсменка Донецької області Валерія Кононенко.

Класичний осінній захід з велосипедного спорту, що в 2022 році передбачав шосейну гонку на дистанцію 27,2 км, Валерія завершила на другій сходинці з результатом 37 хвилин. Вона є майстром спорту України міжнародного класу, велосипедисткою Школи вищої спортивної майстерності Донеччини, представляє на змаганнях місто Лиман.

Переможниця – чемпіонка світу Еллен Ван Дейк із Нідерландів – фінішувала з часом 35 хвилин 54 секунди, маючи середню швидкість 45,46 км/год, а у українки цей показник склав 44,1 км/год. Третьою на змаганнях стала американка Ембер Небен. Загалом участь у жіночій велогонці категорії «еліт» у Ле-Ерб’є взяли 34 спортсменки з 12 країн: Австрії, Аргентини, Великобританії, Естонії, Італії, Латвії, Нідерландів, Норвегії, США, України, Франції, Швейцарії.

За матеріалами Управління фізичної культури та спорту облдержадміністрації

Інші новини за темою