портал в режимі тестування та наповнення
0-800-507-506
Гаряча лінія
  • A-
    A+
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

Вибух метану на шахті у Покровському районі: постраждало 10 гірників

Опубліковано 31 липня 2021 року, 13:58

Обласним центром екстреної медичної допомоги та медицини катастроф перевезено 6 гірників у тяжкому стані до опікового центру Краматорської міської лікарні №3, ще 3 перебувають у Центральній районній лікарні м. Покровськ. 1 гірник помер.

Така ситуація наразі з постраждалими внаслідок вибуху на шахті Шахтоуправління «Покровське» у смт Удачне Покровського району за інформацією департаменту охорони здоров’я Донецької ОДА. «Постраждалим надається уся необхідна допомога, ситуації на контролі», - повідомив директор департаменту Володимир Колесник. Він також розповів, що обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф також був задіяний під час евакуації на шахті спільно з воєнізованим гірничо-рятувальним загоном.

Вибух на шахті стався сьогодні приблизно о 05:12 в північному польовому конвеєрному штреку, на горизонті 815 м.

За інформацією Донецької обласної прокуратури, досудовим розслідуванням встановлено, що під час виконання буровибухових робіт на горизонті 815 метрів стався вибух метану. Наразі правоохоронці Донеччини проводять необхідні слідчі дії для встановлення детальної інформації.