#Вісті_з_гуманітарних_штабів
Гуманітарним хабом Мар'їнської міської військової адміністрації у м. Павлоград продовжено видачу гуманітарної допомоги у вигляді продуктових наборів мешканцям Мар'їнської громади з числа внутрішньо переміщених осіб, які тимчасово проживають у сільських населених пунктах Павлоградського району.
Департамент соціального захисту населення облдержадміністрації за інформацією Мар'їнської міської військової адміністрації
![](/storage/app/thumbnails/0eb/efa/58a/e61003b5-c9de-4b32-9862-60010a3a042a_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/3dd/cf0/763/826e7772-66a8-4318-85c1-fd6c2815c20f_820x360.jpg)