Відбулась апаратна нарада при голові Олександрівської райдержадміністрації Миколі Мачульському, в роботі якої взяли участь начальники відділів, управлінь райдержадміністрації, керівники установ, організацій району, селищний, сільські голови, представник ЗМІ.
На початку наради було розглянуто питання щодо виконання за 9 місяців поточного року доходної частини зведеного бюджету району, який становить 91,2% до річного плану. За словами начальника фінансового управління райдержадміністрації Ірини Сипливої, із запланованих 52,2 млн.грн. отримали 47,6 млн.грн.
З інформацією щодо завершення посіву озимих культур сільгосппідприємствами району виступив начальник управління агропромислового розвитку райдержадміністрації Микола Мощиць, зазначивши, що сільськогосподарськими підприємствами району посіяно 12040 га озимих культур під урожай 2018 року, що складає 102% від прогнозу. Соняшник зібрано на площі 9959 га (77% від плану), отримано валовий збір 17241 тонна, урожайність 17,3 цн/га. Найкращі показники врожайності соняшнику в СТОВ «Маяк» - 26,5 цн/га, СТОВ «Золоті Пруди» та ТОВ «Світоч» по 20 цн/га. Кукурудзи на зерно зібрано на площі 908 га (40% від плану), при врожайності 21,2 цн/га.
«Спеціалістами управління здійснено аналіз проведення розрахунків за оренду земельних паїв сільськогосподарськими підприємствами району. Станом на 01 жовтня 2017 року сільськогосподарські підприємства району розрахувалися з орендодавцями на 65%. Сімейна ферма приватної особи – підприємця Інни Шур почала робити перші кроки по випуску молочної продукції», - повідомив Микола Мощиць.
Завідувач сектору у справах сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації Тетяна Кухтик доповіла про виконані та заплановані роботи з підготовки та відкриття молодіжних інноваційних центрів в селах Новоолександрівка та Очеретине та спортивних майданчиків в населених пунктах району.
Олександрівська райдержадміністрація