З 22 по 24 вересня 2017 року у місті Святогірськ департамент освіти і науки облдержадміністрації, спільно із обласним центром туризму і краєзнавства учнівської молоді, провів підсумкову конференцію “Екологічними стежками рідної України”, в межах заходів щодо пропаганди охорони навколишнього середовища.
Захід розпочався урочистим відкриттям, дітей вітали почесні гості: директор департаменту освіти і науки Донецької облдержадміністрації Оксенчук Надія Володимирівна, представники регіональних ландшафтних парків «Краматорський», «Клебан-Бик» та національного природного парку «Меотида».
300 юних науковців з Маріуполя, Покровська, Краматорська, Торецька, Дружківки, Костянтинівки, Українська, Бахмута, Лимана, Слов¢янська, Нікольського, Мангушського, Костянтинівського, Бахмутського, Слов¢янського, Ясинуватського, Покровського районів Донецької області представили свої роботи та захищали їх за локаціями:
- «Навколишнє природне середовище, збереження та моніторинг рослинного різноманіття»;
- «Вивчення та охорона тваринного світу»;
- «Перспективи, можливості та ресурси екотуризму»;
- «Етнокультурні регіональні особливості України»;
- «Проблеми збереження навколишнього середовища, екологія та здоров’я».
За підсумками роботи визначилися переможці локацій:
- Часовоярівська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 15 з роботою «Збереження та моніторинг рослинного різноманіття Закарпатської та Донецької областей»;
- Комишуватська ЗОШ І-ІІІ ступенів з роботою «Порівняльна характеристика тваринного світу Закарпаття та Донеччини»;
- Українська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 12 з роботою «Екологічна стежка «Знай, люби, бережи»;
- Іванопільська СШ І-ІІІ ступенів з роботою «Дай же, Боже!»;
- ЗОШ І-ІІІ ступенів № 33 м. Краматорськ з роботою «Біосферний заповідник «Асканія-Нова».
24 вересня юні учасники конференції, сповнені нових вражень, попрямували додому. Вітаємо переможців та бажаємо звершень і перемог у еколого-краєзнавчому напрямку.
Департамент освіти і науки облдержадміністрації