Робоча зустріч Урядової уповноваженої з гендерної політики Катерини Левченко та Заступника представника Фонду ООН у галузі народонаселення в Україні Павла Замостьяна із представниками Донецької облдержадміністрації відбулася 1 червня у Головному офісі «Співдія-хаб» - Донецька область у м. Дніпро.
На зустрічі обговорювалися актуальні проблеми, з якими зараз стикаються українки та українці. Не оминули й питання виявлення та допомоги постраждалим від сексуального насильства, пов‘язаного з війною.
На базі гуманітарних хабів починається робота з розробки пілотної програми, яка передбачає надання психологічної допомоги постраждалим від різних видів насильства з подальшим супроводженням таких випадків соціальними фахівцями та юристами.
![](/storage/app/thumbnails/8a5/5bf/a85/1_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/69b/c00/f0f/2_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/5df/092/1e4/3_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/ff9/4c1/478/4_820x360.jpg)